Napisz do nas
Soczewki kontaktowe

Wiele osób noszących okulary korekcyjne zastanawia się nad zastosowaniem soczewek kontaktowych. Oczywiście szeroka gama atrakcyjnych, modnych oprawek sprawia, że decyzja o zastosowaniu tego typu rozwiązania, nie jest decyzją łatwą. Czasami jednak zmusza nas do tego rodzaj wykonywanych zajęć, jak choćby uprawianie sportu lub też po prostu potrzeba zmiany swojego image. Twój partner lub partnerka uwielbia niebieskie oczy, a Tobie natura ofiarowała piwne?
To już nie jest żaden problem!


Nowość! Soczewki kontaktowe PureVision -
najwyższa jakość dla Twoich oczu!


PureVision są najnowocześniejszymi soczewkami kontaktowymi wyprodukowanymi przez firmę Bausch & Lomb. Zapewniają: komfort, zdrowie oczu oraz doskonałą ostrość wzroku. Soczewki PureVision dostosowują się do potrzeb i stylu Twojego życia!

  POZWALAJĄ OCZOM ODDYCHAĆ
Nowatorski materiał silikonowo - hydrożelowy, wyprodukowany z wykorzystaniem rewolucyjnej technologii AerGel, powoduje doskonały dopływ tlenu do oczu. Twoje oczy oddychają, jakby nie było na nich w ogóle soczewek kontaktowych!

  ZAPEWNIAJĄ NAJWYŻSZY KOMFORT
Wilgotność soczewek ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i ostrości widzenia. Pure Vision gwarantują utrzymanie gładniej, równomiernie nawilżonej powierzchni, odpornej na opłaszczanie powierzchni osadami.

  KRYSTALICZNIE CZYSTY OBRAZ
Nowoczesna geometria soczewki umożliwia optymalne dostosowanie do kształtu oka i zapewnia doskonałą ostrość widzenia.

Soczewki PureVision - to najwyższa jakość, perfekcyjna technologia, spełnienie oczekiwań różnych użytkowników. Zarówno tych, którzy chcą nosić soczewki tylko w ciągu dnia, jak i tych, którzy chcą zupełnie zapomnieć o tym, że mają wadę wzroku i pragną widzieć wszystko wyraźnie już od pierwszych chwil po przebudzeniu.


*    *    *

W ofercie naszej Pracowni Optycznej znajduje się szeroki asortyment soczewek kontaktowych.
Najpierw zapraszamy Państwa do wizyty na miejscu w gabinecie lekarza okulisty. Po zbadaniu ostrości wzroku i sprawdzeniu średnicy i krzywizny rogówki dopasowane zostaną odpowiednie dla Państwa soczewki kontaktowe.
Do całodziennego używania polecamy miękkie soczewki kontaktowe planowej wymiany:
   jednodniowe
   miesięczne
   kwartalne
lub konwencjonalne (roczne)
Dla osób z korekcją astygmatyczną polecamy soczewki kontaktowe toryczne.
Osobom, które chcą podkreślić lub zmienić kolor tęczówki oczu proponujemy soczewki kontaktowe w różnych odcieniach kolorystycznych.
Nasza oferta obejmuje również nowość na rynku - soczewki kontaktowe do ciągłego noszenia bez zdejmowania z oka przez okres miesiąca. Oferujemy Państwu również markowe płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych firm: CIBA Vision i Bausch&Lomb.


Na stronie internetowej zamieszczone są przykładowe egzemplarze z asortymentu naszej pracowni.
Informacje o aktualnych cenach, parametrach technicznych, terminach dostaw, itp. można uzyskać
bezpośrednio w pracowni, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub składając zapytanie ofertowe
na specjalnie dla Państwa przygotowanym FORMULARZU


Do Strony Głównej